آیا بک لینک های دستگاه لیزر اینجانب غیر نرمال میباشند و باعث به پنالتی می شوند؟

مواردی که در ابتدا برای تشخیص لینک و پیوند های غیر نرمال نام بردیم دستگاه لیزر را به دقت خواندید و اکنون از خویش می پرسید آیا وبسایت تان در معرض پنالایز شدن است؟ در شرایطی که پیامی از سوی گوگل مبنی بر این‌که در حالا نقض قانون ها می‌باشید و درباره‌ی لینک های غیر نرمال به شما یاداوری داده شده‌است و یا این که رتبه خود را در نتایج کاوش دستگاه لیزر از دست داده اید بدانید که آیتم خشم گوگل قرار گرفته اید .

فعلا وقتش است لینک و پیوند های ورودی کیفیت ذیل و مجرم را کشف و از لابه‌لا ببرید . در اینجا یکسری ابزار که برای ارزیابی و تجزیه دستگاه لیزر لینک ها به شما یاری می کنند اسم می‌برم &# site iranrotec.ir ;

Google Webmaster Tools : ابزار مدیرسایت گوگل امکان معین شدن پیوند های ورودی را در اختیار شما میگذارد . کافی است از بخشTraffic بر روی گزینه Links to Your Site کلیک کنید . آن گاه از بخش Who links the most می توانید جدول لینک های محل ورود به وب سایت خویش را دانلود و بازبینی کنید .

Open Site Explorer : چک و جزییات اضافه از بک پیوند ها وبسایت شما از طریق اپن تارنما اکسپلورر دستگاه لیزر دردسترس است . مسلما بخش های دیگر را نیز موضوع بررسی قرار دهید .

Majestic SEO : این تارنما نیز روش کاری همانند Open Site Explorer را دارا است و دستگاه لیزر اطلاعات مفیدی از لینکهای ورودی به وبسایت در اختیارتان قرار می دهد .

Ahrefs : در‌حالتی که می خواهید موقعیت بک لینکهای خود را در نمای گرافیکی و مدل بندی شده ببینید از این وب سایت دستگاه لیزر هم میتوانید فایده نمایید .

تارنما اکسپلورر دقیقا برای شما مشخص و معلوم می کند که چه بسا با کدام کلمه و واژه حساس لینک و پیوند شده اید . در‌حالتی که می‌بینید این عبارت با مورد مطلب دستگاه لیزر و سایت دستگاه لیزر شما در یک مسیر نیست کاملا گویا است که بایستی حذف شود . همینطور ممکن است خودتان اکنون که به موارد غیر مجاز اخذ بک لینک و پیوند آگاه می‌باشید دستگاه لیزر آنان را تشخیص و بخواهید از فی مابین ببرید . ولی چه‌طور ؟